Przytulny dom nad jeziorem

  • 545 000 zł
  • 7 550 zł/m²
Karłowice, , Dolnośląskie
Na sprzedaż
  • 545 000 zł
  • 7 550 zł/m²

Szczegóły ogłoszenia

ID nieruchomości: 295/4309/ODS
  • Dom
  • Typ
  • Wtórny
  • Rynek
  • 3
  • Pokoje
  • 1
  • Łazienka
  • tak
  • Garaże
  • 72.19
  • 200
  • Powierzchnia działki m²
  • 2020
  • Rok budowy

Szczegóły

Updated on 8 maja, 2026 at 3:24 pm
  • ID nieruchomości: 295/4309/ODS
  • Cena: 545 000 zł
  • Powierzchnia: 72.19 m²
  • Powierzchnia działki: 200 m²
  • Pokoje: 3
  • Łazienka: 1
  • Garaże: tak
  • Rok budowy: 2020
  • Typ: Dom
  • Rodzaj transakcji: Na sprzedaż
  • Rynek: Wtórny

Dodatkowe szczegóły

  • Stan prawny: Własność
  • Stan prawny gruntu: Własność
  • Powierzchnia użytkowa: 72.19
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Liczba pięter: 1

Opis ogłoszenia

REZERWACJA DO 30.06.2026r.

Na sprzedaż efektowny, wolnostojący, przytulny dom nad Jeziorem Złotnickim w Karłowicach. Budynek położony na wzniesieniu z pięknym widokiem na jezioro. Działka o powierzchni 200 m2.

*** UKŁAD ARCHITEKTONICZNY ***

Parter:
• salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras,
• łazienka z toaletą,

Piętro:
• dwie niezależne sypialnie,
• przedpokój.

*** PODSTAWOWE INFORMACJE ***

• dom oddany do użytkowania w 2020 roku,
• nieruchomość wybudowana w technologii tradycyjnej murowanej,
• poszycie dachowe – blachodachówka,
• okna PCV, drewniane okna połaciowe,
• elewacja z dociepleniem styropianem,
• ogrzewanie: pompa ciepła oraz kominek z nadmuchami,
• na podłogach panele oraz terakota,
• klimatyzacja,
• pełny monitoring posesji,
• alarm,
• piwnica o powierzchni 20 m2.

*** MEDIA ***

• prąd,
• woda z sieci miejskiej,
• kanalizacja sieciowa.

Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej fantastyczna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Złotnickiego z szybkim dojazdem do DK30 Zgorzelec – Jelenia Góra.